loading

WIELKANOCNE JAJOBRANIE

Z SALONAMI KANCLERZ

 

#ZostańWDomu i znajdź wszystkie jajka na naszej stronie internetowej www.kanclerz.com.pl , a następnie odbierz nagrody gwarantowane!

Na czym polega zabawa?

Wchodzimy na stronę www.kanclerz.com.pl i szukamy na niej kolorowych pisanek z numerkami – jajek wielkanocnych. Mogą się one znajdować wszędzie! Na zdjęciach, grafikach, w treści postów. Mogą być też różnej wielkości i w różnych kolorach. Każde z nich jest wyraźnie oznaczone numerem od 1 do 10.

W sumie na naszej stronie można znaleźć aż 10 pisanek!

DOŁĄCZ DO POSZUKIWACZY JAJEK NA FACEBOOKU

Nagrody:

Za znalezienie 6 jajek – gadżet firmy Kanclerz

Za znalezienie 7 – 9 jajek – jednorazowa zniżka do sklepu www.doopla.pl + gadżet firmy Kanclerz

Za znalezienie wszystkich 10 jajek – bezpłatne ozonowanie samochodu w naszym serwisie, jednorazowa zniżka do sklepu www.doopla.pl + gadżet firmy Kanclerz

Każda osoba, która zgłosi się do konkursu otrzymuje nagrodę! Nagrody są do odbioru osobistego w naszych salonach od 15 kwietnia 2020 do 30 czerwca 2020. Na ozonowanie trzeba umówić się wcześniej telefonicznie podając swoje imię i nazwisko. W odpowiedzi na Wasze zgłoszenia będziemy informować o prawidłowych lokalizacjach jajek i nagrodach, które za nie obowiązują. Zgłoszenie można wysłać tylko raz!

Jak zgłosić się do zabawy?

Znajdź jajka z numerkami na naszej stronie www.kanclerz.com.pl . Dokładnie zapamiętaj lub zapisz gdzie znajduje się dany numer (na jakiej stronie, na jakiej grafice itp). Następnie wyślij do nas wiadomość prywatną na Facebook’u lub maila na adres w.badura@kanclerz.com.pl w których dokładnie opiszesz lub załączysz screeny z informacją gdzie znajdują się jajka.

ZGŁOŚ SIĘ NA FACEBOOKU

Bardzo ważne! Przy zgłoszeniu prosimy o podanie prawdziwego imienia i nazwiska – będą one niezbędne do odebrania nagrody.

Ile trwa konkurs?

Od 9 kwietnia 2020 godz. 12:00 do 11 kwietnia 2020 do godz. 20:00. Zgłoszenia wysyłane wcześniej lub później nie będą brane pod uwagę. Liczy się czas dostarczenia wiadomości do organizatora.

Jak odebrać nagrodę?
Wszystkie nagrody są do odbioru od 15 kwietnia 2020r do 30 czerwca 2020r. Gadżet można odebrać we wskazanym przez siebie salonie w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Kod rabatowy odbieramy poprzez wpisanie odpowiedniego hasła w koszyku na www.doopla.pl. Na ozonowanie umawiamy się telefonicznie (tel. 32 301 99 99), podając swoje imię i nazwisko oraz, że jest to nagroda w konkursie.

 

Życzymy dobrej zabawy 😊

Bawcie się bezpiecznie z domu! #zostańwdomu

Pozdrawiamy, zespół Salonów Kanclerz

promo 
Do góry