loading

BLACHARNIA - LAKIERNIA 

Blacharnia PromocjaCentrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to bardzo nowoczesny dział naszej firmy. Przede wszystkim pod względem zastosowanych rozwiązań organizacyjnych. Dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni, lakierni oraz rzeczoznawców i fachowców od współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi stworzyliśmy dział , w której wszelkie formalności związane z likwidacją szkody zostały ograniczone do minimum.

 


 • Blacharnia Lakiernia – Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych 
  Ruda Śląska Wirek
  ul. Obrońców Westerplatte 26
  tel. 32 301 99 99

  Godziny pracy:
  poniedziałek – piątek 700 - 1900
  sobota od 700 - 1500
   


Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego serwisu blacharsko - lakierniczego, zapewniającego wysoką jakość usług. Gwarantujemy, że samochód po naprawie zostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie, zgodnie z technologią naprawy i gwarancją na wykonaną usługę. 

Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego).

Dbając o Państwa cenny czas umożliwiamy, dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, a przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.
 

 

SAMOCHODY ZASTĘPCZE (OSOBOWE I CIĘŻAROWE) NA CZAS NAPRAWY

Mając na uwadze Państwa cenny czas oraz chcąc zapewnić mobilność na okres naprawy, zapewniamy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Rezerwacji można dokonać podczas umawiania wizyty w Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

Nasza Blacharnia-Lakiernia, jako jedna z nielicznych na rynku, oprócz szerokiej gamy zastępczych samochodów osobowych, oferuje również zastępcze pojazdy ciężarowe, m.in. modele Vivaro i Combo.

O szczegółowe warunki udostępniania samochodów zastępczych prosimy pytać doradców serwisowych.

Do góry