loading

 

BLACHARNIA - LAKIERNIA

WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW

UMÓW WIZYTĘ

lub zadzwoń tel. 32 301 99 99

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to bardzo nowoczesny dział naszej firmy. Przede wszystkim pod względem zastosowanych rozwiązań organizacyjnych. Dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni, lakierni oraz rzeczoznawców i fachowców od współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi stworzyliśmy dział , w której wszelkie formalności związane z likwidacją szkody zostały ograniczone do minimum.

 • Blacharnia Lakiernia – Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych 
  Ruda Śląska Wirek
  ul. Obrońców Westerplatte 26
  tel. 32 301 99 99

  Godziny pracy:
  poniedziałek – piątek 700 - 1800
   


Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego serwisu blacharsko - lakierniczego, zapewniającego wysoką jakość usług. Gwarantujemy, że samochód po naprawie zostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie, zgodnie z technologią naprawy i gwarancją na wykonaną usługę. 

Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego).

Dbając o Państwa cenny czas umożliwiamy, dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, a przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.
 

 

SAMOCHODY ZASTĘPCZE (OSOBOWE I CIĘŻAROWE) NA CZAS NAPRAWY

Mając na uwadze Państwa cenny czas oraz chcąc zapewnić mobilność na okres naprawy, zapewniamy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Rezerwacji można dokonać podczas umawiania wizyty w Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

Nasza Blacharnia-Lakiernia, jako jedna z nielicznych na rynku, oprócz szerokiej gamy zastępczych samochodów osobowych, oferuje również zastępcze pojazdy ciężarowe, m.in. modele Vivaro i Combo.

O szczegółowe warunki udostępniania samochodów zastępczych prosimy pytać doradców serwisowych.

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry