loading

WITAMY W NASZYM WIRTUALNYM SALONIE

DZIALE SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

 Zespół Komis

 

Witamy w  Wirtualnym Salonie Kanclerz w dziale samochodów używanych. Znajdą w nim Państwo naszą aktualną ofertę samochodów używanych oraz podemonstracyjnych. Ponad 20-letnia obecność na rynku aut używanych zaowocowała ogromnym doświadczeniem naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wyszedł z naszego salonu zadowolony oraz znalazł coś dla siebie. Oferujemy nie tylko możliwość zakupu samochodu używanego. Dodatkowo można u nas samochód sprzedać, pozostawić w rozliczeniu przy zakupie lub po prostu wstawić w komis i skorzystać z szerokiej bazy naszych kontaktów. Oferujemy i skupujemy samochody wszystkich marek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Marcin Szubert tel. 668 845 898

Dariusz Wisiński tel. 668 911 433

e-mail: komis@kanclerz.com.pl

lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 Outlet

 

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM WIRTUALNYM SALONIE NA DZIALE SAMOCHODÓW  UŻYWANYCH?

Każda oferta jest opatrzona realnymi zdjęciami samochodu wewnątrz i zewnątrz, dokładnym opisem wyposażenia, aktualną ceną oraz filmem 360°. W razie potrzeby możemy umówić się na prezentację samochodu online poprzez aplikacje WhatApp, Skype lub Messenger. Dbając o bezpieczeństwo, wszystkie formalności związane z kupnem ograniczamy do maksymalnie jednego spotkania z klientem.

 

Samochody używane


Samochody podemonstracyjne

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry