loading

Jaka jest cena nowego Opla Mokka?

Dokładnie 22 września 2020 o godz. 13:00 na YouTube rozpoczęła się światowa premiera nowego modelu Opla. Nowa Mokka dołączyła do rodziny marki jako kolejna propozycja praktycznego i ergonomicznego SUV-a z segmentu B. Jej poprzednik - Opel Mokka X - stał się bestsellerem i do dziś cieszy swoich właścicieli niezawodnością i komfortem.

Jak zwykle pojawia się wiele pytań dotyczących ceny nowego Opla Mokki. Postaramy się dzisiaj odpowiedzieć na wszystkie związane z tym pytania.

Dane techniczne nowa Mokka

Wszystkie dokładne informacje o nowym modelu znajdą Państwo w naszym Wirtualnym Salonie Opla oraz w najnowszym, obszernym poście na blogu "Kiedy nowa Mokka? Wygląd, wyposażenie i zalety nowego Opla Mokka."

NOWY OPEL MOKKA W WIRTUALNYM SALONIE

Cena nowy Opel Mokka

Należy pamiętać, że cennik nowej Mokki nie obejmuje:

  • rabatu dealera;
  • rabatów grup zawodowych;
  • rabatów dla stałych klientów;
  • rabatów od sponsora;
  • innych rabatów przewidzainych ofertą np. związanych z posiadaniem karty Selgros.

Dokładną cene nowej Mokki otrzymają Państwo po kontakcie z naszymi sprzedawcami w salonie Opla Ruda Śląska lub Przyszowice.

ZAPYTAJ OFERTĘ NA NOWEGO OPLA MOKKĘ

 Silnik
MokkaEditionEleganceGS Line
 elektryczny e136 KM 50 kWh
139 900 zł141 900 zł147 600 zł152 000 zł
 1.2 Turbo 100 KM Start/Stop M6
79 990 zł83 750 zł90 150 zł94 700 zł
 1.2 Turbo 130 KM Start/Stop M6
-90 250 zł96 650 zł101 200 zł
1.2 Turbo 130 KM Start/Stop A8
-96 750 zł103 150 zł107 700 zł
1.5 Diesel 110 KM Start/Stop
-91 750 zł98 150 zł102 700 zł

Dokładny opis całej oferty dostępny jest u Dealerów marki Opel. Ceny (rekomendowane ceny detaliczne brutto) dotyczą klientów indywidualnych (detalicznych). Klientów flotowych (firmy i przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą bądź instytucje prowadzące działalność społeczną, zarejestrowane w Polsce i rejestrujące auto na terenie Polski) w sprawie zapytań ofertowych prosimy o kontakt z wybranym Dealerem marki Opel.

Cennik na dzień 23.09.2020 rok

Wersje wyposażenia nowa Mokka

Nowa Mokka dostępna jest w czterech wersjach wyposażenia - to od nich w głównej mierze zależy końcowa cena modelu.

Opel Mokka

To podstawowa i najtańsza wersja nowego modelu. Cena Opla Mokki zaczyna się już od 79 900 zł bez rabatów. W standardzie otrzymujemy m.in. układ stabilizacji toru jazdy, układ wspomagający ruszanie na pochyłościach, układ rozpoznawania znaków drogowych, ostrzegania przed kolizją i automatycznego hamowania przy niskich prędkościach. Podstawowa wersja nowej Mokki posiada również układ wykrywania zmęczenia kierowcy, układ utrzymania na pasie ruchu oraz tempomat z ogranicznikiem prędkości. Ta wersja wyposażenia Opla Mokki zawiera również klimatyzację sterowaną ręcznie, 4 głośniki, kolorowy dotykowy ekran 7", sportowa kierownicę, wyświetlacz graficzny wskaźników kierowcy 7", elektryczne i podgrzewane lusterka boczne, elektryczny hamulec ręczny, obręcze kół stalowych 16" oraz szarą podsufitkę.

Świetnym dodatkiem są reflektory w technologii LED - przednie, do jazdy dziennej i tylnie. Spojler dachowy jest w kolorze czarnym, a listwa boczna w linii dachu jest srebrna. Opel Mokka posiada czarną tapicerkę Jet Black i podstawowe wyposażenie jak poduszki powietrzne, regulowane fotele, zaczepy Isofix, dzieloną tylną kanapę 60/40, system przypominający o zapięciu pasów oraz elektrycznie sterowane szyby.

Opel Mokka Edition

Wersja Edition to najczęściej jak dotąd wybierana przez klientów konfiguracja. Cena Mokka Edition zaczyna się od 83 750 zł bez rabatów i zawiera wszystkie udogodnienia, które znajdziemy w pakiecie Opla Mokki oraz dodatkowo elektrycznie składane lusterka boczne, panoramiczną kamerę cofania 180 stopni, czujniki parkowania z tyłu oraz obręcze kół ze stopów lekkich.

Opel Mokka Elegance

Dla nieco bardziej wymagających klientów Opel przygotował wersję Mokka Elegance, która zawiera udogodnienia z pakietu Opel Mokka i Opel Mokka Edition. Cena Mokki Elegance zaczyna się od 90 150 zł bez rabatów. Ta wersja nowego Opla Mokki zawiera dodatkowo: 6 zamiast 4 grłośników, gniazdko ładowania USB w podłkietniku, klimatyzacja sterowana elektronicznie, jednostrefowa, Pakiet Dobrej Widoczności z m.in. czujnikiem deszczu, tapicerkę materiałowo-skórzaną dark Cinder, dodatkowe podświetlenie wnętrza LED, kontrolę centralną z podłokietnikiem i schowkiem, reflektory przeciwgielne w technologii LED oraz obręcze kół ze stopów lekkich 17" zamiast 16".

Opel Mokka GS Line

Mokka GS Line to wersja dla osób, które uwielbiają sportową jazdę i luksusowe rozwiązania w samochodach. Cena Mokki GS Line zaczyna się od 94 700 zł bez rabatów. To wersja, która zawiera wszystkie wcześniejsze pakiety oraz specjalną materiałowo-skórzaną tapicerkę Focus z czerwonymi elementami czy przełączbik na tryb "Sport". oprócz tego wersja wyposażenia Mokka GS Line charakteryzuje się nieco innym designem, posiada: czarną podsufitkę, aluminiowe nakładki na pedały, pakiet wizualny "Black", listwe boczną wzdłuż dachu w czerwonym kolorze, przyciemniane tyle szyby oraz obręcze koł ze stopów lekkich 17" w czarnym kolorze.

Autor: Wiktoria Badura

Data publikacji: 25 września 2020r

Do góry