loading

Wyniki konkursu na maskotkę Salonów Kanclerz zostały opublikowane 15 czerwca 2018 roku na naszym profilu na Facebook'u - można je znaleźć >>tutaj<<. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, a wykonanie prac przeszło nasze oczekiwania. Jednak główna nagroda jest tylko jedna i trafia do ...
🥇 Patrycji Holewa z Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu!
Wielofunkcyjność, wykonanie oraz sam pomysł maskotki naprawdę nas urzekły!

Wyróżnienia w konkursie otrzymują:
🏅Martyna Szopa z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 w Knurowie
🏅Łukasz Cymorek z Szkoły Podstawowej w Bojszowie
🏅Karolina Walczak z Szkoły Podstawowej w Kotulinie
🏅Sebastian Komander z Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu
🏅Adrian Wiewióra z Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej
🏅Maja Fyda z Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej
🏅Michał Malcherczyk z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu
🏅Hanna Sznura z Zespółu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Rudzie Śląskiej

Jednak to nie wszystko! Ze względu na ogromną ilość nadesłanych prac oraz zaangażowanie dzieci, postanowiliśmy wyłonić nagrodę dodatkową, którą wręczyła "publiczność" w postaci naszych fanów na Facebooku'u. Galerię wszystkich prac można zobaczyć >>tutaj<<. Tym razem największą ilość głosów zdobył Kaswery Maciołek ze Szkoły Podstawowej w Rudnie, a jego pracę można zobaczyć >>tutaj<<.

Oficjalne wręczenie głównej nagrody odbyło się na zakończeniu roku w Zespole Szkół nr 10 w Zabrzu, podczas którego Patrycja Holewa otrzymała bon o wartości 5000 zł do wykorzystania na wymarzoną wycieczkę lub zakup sprzętu dla szkoły. Relację z wręczenia znajdziecie >>tutaj<<. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia!

Dziękujemy nie tylko uczniom, ale również nauczycielom i rodzicom, którzy byli zaangażowani w tworzenie tych niezwykłych prac!

promo 
Do góry