loading

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na VIP DAY, który odbędzie się 19 - 20 października 2018r w salonach Kanclerza w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach.

To świetna okazja, aby przyjrzeć się dokładnie wszechstronnemu modelowi Opla - Combo Life, jak również zaciągnąć porady specjalistów, Zarówno w piątek jak i w sobotę do Państwa dyspozycji będą nasi specjaliści od sprzedaży, przedstawiciele firmy leasingowej oraz wykwalifikowana księgowa, która udzieli rad podatkowych.

To nie wszystko! Czeka na Was również:
- możliwość jazdy próbnej nowym modelem;
- możliwość umówienia się na jednodniowy - całkowicie darmowy - test Opla Combo Life*
- skalkulowanie oferty i wybór odpowiedniego wariantu finansowania pod okiem przedstawicieli firmy leasingowej;
- uzyskanie porady doradcy podatkowego.

A DLA NAJMŁODSZYCH przygotowaliśmy zajęcia z zakresu Pierwszej Pomocy! Sprawdźcie swoje siły ratując manekina lub zostawcie dzieci pod opieką wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy zajmą ich czas nauką na temat samarytanki.

Dodatkowo dla każdego klienta, który w dniach 19 - 20 października 2018r odwiedzi nasz salon przygotowaliśmy specjalny kalendarz, a dla dzieci wyjątkowe gry!

To wyjątkowa okazja, więc mamy nadzieję, że będziecie w tych dniach razem z nami :)

Salony Kanclerz
Ruda Śląska, ul, Obrońców Westerplatte 26
Przyszowice, ul. Gliwicka 9

* jednodniowy test Combo Life to opcja darmowego wynajęcia samochodu w dwóch opcjach: 9:00 - 18:00 lub 10:00 - 9:00 następnego dnia. Klient jest zobowiązany zatankować samochód. Obowiązuje limit kilometrów- 200 km.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku

promo 
Do góry