loading

Jesienią do Salonów Kanclerz nadjedzie Grandland X - nowy, muskularny SUV Opla. Co wiadomo o większym "bracie" Crosslanda X i Mokki X?

Systemy bezpieczeństwa klasy premium, bogate wyposażenie i atrakcyjny design - Opel Grandland X będzie mocnym konkurentem w segmencie SUV‑ów. Ten fascynujący, sportowo-użytkowy model zostanie zaprezentowany światu podczas 67. Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego (IAA) we Frankfurcie w dn. 14-24 września 2017. W Salonach Kanclerz zagości już w październiku.

Jeszcze bezpieczniejsza jazda

Nowy Opel Grandland X potrafi wykryć typowe oznaki zmęczenia i zasugerować kierowcy przerwę. Posiada również alarm przedkolizyjny, umożliwiający automatyczne hamowanie awaryjne i wykrycie pieszego na drodze oraz adaptacyjny tempomat, który dostosowuje prędkość jazdy i dba o zachowanie odpowiedniej odległości od pojazdu przed nami. Nowoczesne reflektory adaptacyjne AFL LED gwarantują doskonałą widoczność o każdej porze dnia i nocy. W opcjonalnym wyposażeniu może znaleźć się także nowoczesny asystent parkowania i kamera 360°. Osobisty opiekun kierowcy Opel OnStar zapewnia bezzwłoczną pomoc niemal w całej Europie w przypadku kradzieży auta, awarii, wypadku czy chęci odpoczynku.

Fascynujący z zewnątrz i w środku

Nowy Opel Grandland X jest stylowy i praktyczny. Jego design bazuje na płynnych liniach, muskularnej sylwetce i sportowych akcentach. Wewnątrz czekają ergonomiczne fotele AGR, które elastycznie dopasowują się do sylwetki podróżujących.

Wersje i ceny

Grandland X będzie dostępny w czterech ekskluzywnych wersjach (ENJOY, INNOVATION, ELITE i ULTIMATE), oferujących zróżnicowane rozwiązania i dynamiczne, wydajne silniki. Do wyboru pozostaje 6-biegowa skrzynia manualna lub innowacyjny 6-biegowy automat. Ceny Grandlanda X w Polsce rozpoczynają się już od 94 900 zł (z VAT).

Dowiedz się więcej o nowym Grandlandzie X przed jego oficjalną premierą. Zapraszamy na spotkanie do Salonów Kanclerz.

umów się na spotkanie


Opel Grandland XOpel Grandland XOpel Grandland XOpel Grandland XOpel Grandland XOpel Grandland XOpel Grandland X

promo 
Do góry