loading

Mokka X, Crossland X i Grandland X - poznaj możliwości nowoczesnych crossoverów Opla podczas jazdy próbnej.

Grandland X to najnowszy i największy członek rodziny „X”, będący mocnym graczem w segmencie samochodów sportowo-użytkowych. Pełen innowacji, nie tylko zjawiskowo wygląda, ale również świetnie się prowadzi. Do Salonów Kanclerz Grandland X nadjedzie już 16 października 2017!

Umów się na jazdę próbną

Crossland X to stylowy i niezwykle praktyczny crossover o wyglądzie SUVa, idealny zarówno do miasta, jak i na dalekie podróże. Już podstawowa wersja Essentia oferuje bogate wyposażenie – znacznie powyżej oczekiwań. W polskich salonach Opel Crossland X dostępny jest od wiosny 2017.

Mokka X to bestsellerowy SUV Opla z napędem na 4 koła, pierwszy przedstawiciel rodziny „X” oraz dwukrotny laureat nagrody „Samochód Roku z napędem na wszystkie koła”. Dzięki rozwiązaniom klasy wyższej, Mokka X doskonale radzi sobie w terenie.


Opel Grandland X Opel Crossland X Opel Mokka X Opel - crossovery


Rodzina „X” powstała w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby Klientów, szukających samochodu sportowo-użytkowego. Modele „X” łączy sportowa, elegancka sylwetka oraz moc innowacji, w tym wiele charakterystycznych dla pojazdów klasy premium. Pomimo wspólnych cech, każdy crossover Opla oferuje indywidualne eXtra możliwości, o których przekonasz się podczas jazdy testowej. Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Opla.

Do góry