loading

Serdecznie zapraszamy

wszystkie dzieci na bezpłatną imprezę Mikołajkową do salonu Kanclerz! Zabawa odbędzie się w piątek 6 grudnia od godziny 17:15 do ok 18:45 w naszym salonie w Rudzie Śląskiej (Wirek).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA MIKOŁAJKI

Zobacz jak bawiliśmy się na Mikołajkach w ubiegłym roku!

Bezpłatne Mikołajki dla dzieci

W tym roku czekają nas niesamowite atrakcje, które zachwycą dzieci w każdym wieku!

Podczas programu animacyjnego "Sekrety św. Mikołaja" dzieci dowiedzą się od wesołych elfów - pomocników Świętego Mikołaja - jak wejść przez komin; jaki jest ulubiony taniec elfów oraz jak uruchomić sanie? Program pełen tańców, zabaw i konkursów!

Podczas pokazu (w którym udział weźmie sam Święty Mikołaj) - Magik przekonany o swych zdolnościach i Naukowiec, który każdy jego trik potrafi wyjaśnić. Udowodnią, że chemia jest nieco magiczna, a magia chemiczna. Podczas pokazu, dzieci będą miały możliwość rozstrzygnięcia: czy z wody można wyczarować sok, czy można nadmuchać balon bez pomocy ust. Niespodziewanie pojawi się również św. Mikołaj! Mało kto wie, że jest on doskonałym chemikiem! W swoim domu posiada tysiące składników. Potrafi też czarować, a w jego ogromnej księdze znajdują się nie tylko zaklęcia, ale i przepisy na wszelakie mikstury.

Uczestnicy wraz ze świętym Mikołajem odczytają niewidzialną listę dzieci, którym Mikołaj wręczy prezenty!

Gwarantujemy również drobny upominek do prezentu - od firmy Kanclerz - dla każdego zgłoszonego dziecka :)

 

Nie zwlekaj! Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada 2019r!Podczas tegorocznym Mikołajek wykonamy zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką dla każdego dziecka! W związku z czym rodzice będą mogli odpocząć w strefie dla dorosłych, obserwując jak ich pociechy uczestniczą w naszych zajęciach.

Liczba miejsc ograniczona: decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie uczestnictwa: bilet wstępu oraz dalsze informacje zostaną przesłane drogą mailową.

 

ZAPISZ DZIECKO NA MIKOŁAJKI

 Bezpłatne Mikołajki dla dzieci w Rudzie Śląskiej

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za Mikołajki
Wiktoria Badura
Specjalista ds. marketingu
promo 
Do góry