loading

Święta to wyjątkowy czas dla każdego. Musimy jednak zapamiętać, aby w codziennej bieganinie, obowiązkach, kupowaniu prezentów i sprzątaniu domu znaleźć chwilę dla siebie. Na moment zapomnieć o obowiązkach i troskach, odpocząć i poczuć tę wyjątkową atmosferę!

Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs, aby każdy z nas mógł wczuć się w ten klimat i wprowadzić do swojego domu tę niezwykłą świąteczną atmosferę. Zatrzymajcie się na chwilę i pokażcie nam jak Wy przeżywacie święta!

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia, które powinno być ilustracją świątecznej lub zimowej atmosfery - interpretacja zależy tylko od Waszej kreatywności! Na zdjęciu konieczne musi znaleźć się napis lub logo firmy Kanclerz (nie może być on naniesiony komputerowo).

Mamy nadzieję, że przygotowania do tego konkursu sprawią Wam wiele radości, a umieszczone prace innych osób zainspirują Was do świątecznych przygotowań.

 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

- zamieść pod zdjęciem konkursowym zdjęcie przedsyawiające świąteczną lub zimową atmosferę z napisem lub logiem firmy Kanclerz;

- polub stronę Salony Kanclerz na Facebook'u >>tutaj<<,

- polub post konkursowy >>tutaj<<.

 

Główną nagrodą w konkursie jest praktyczny Opel Combo Life na cały weekend!

Regulamin konkursu znajdziecie >>tutaj<<

 

WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE

promo 
Do góry