loading

Czwarta edycja Waszego ulubionego konkursu „WAKACJE Z OPLEM”! Rozwiejmy chmury na niebie i pokażmy jak świetnie można się bawić z Oplem podczas wakacji – nawet tych w Polsce lub w domu!

>>> Jak wziąć udział?

  1. Wykonaj zdjęcie swojego Opla na wakacjach – ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!
  2. Dołącz do grupy Opel Klub Śląsk i dodaj tam wykonane przez siebie zdjęcie. Koniecznie w opisie dodaj #WakacjeZOplem .

DOŁĄCZ DO GRUPY OPEL KLUB ŚLĄSK

  1. Polub stronę organizatora konkursu Salony Kanclerz oraz post konkursowy.

ZOBACZ STRONĘ SALONY KANCLERZ

>> Nagrody:

 • 1 miejsce, które zdobędzie największą ilość polubień: weekend dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Mazury w Giżycku
 • 2 miejsce, zostanie wybrane przez jury konkursowe: urodziny z animatorem i salą w pokoju zagadek Mystery Room w Zabrzu oraz konsultacja z komunikacji marketingowej, zespołowej lub grywalizacji od Dialog Możliwości
 • 3 miejsce, wybrane przez członków grupy Opel Klub Śląsk: bon na wymianę oleju silnikowego w ASO Kanclerz

Jak widzicie – szanse na wygraną ma każdy do samego końca konkursu! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 września 2021 roku, więc nie zapomnijcie zabrać ze sobą aparatów.

 

Nie masz pomysłu na zdjęcie? Zobacz kilka prac uczestników z ubiegłych lat:

Przebieg konkursu:

 • 1. ETAP: Czekamy na Wasze zgłoszenia na grupie Opel Klub Śląsk do 15 września 2021r godz. 23:59. Pierwsze miejsce w konkursie wybiera publiczność. 16 września na stronie Salony Kanclerz na Facebook'u pojawi się album w którym prace będą zbierały polubienia do 23 września 2021r . Nagrodę wygra zdjęcie z największą ilością polubień.
 • 2. ETAP: Drugie miejsce w konkursie wybierze jury konkursowe. Wyniki zostaną ogłoszone razem z 1 miejscem.
 • 3. ETAP: Trzecie miejsce zostanie wyłonione głosowaniem członków grupy Opel Klub Śląsk w formie polubień lub ankiety. Rozpocznie się 27 września i zakończy 30 września 2021 roku.

Pokażcie nam jak wyglądają Wasze Ople!

REGULAMIN KONKURSU

Do góry