loading

Górniku!

W naszych salonach kupisz nowego Opla na korzystnych warunkach - z dedykowanym rabatem procentowym. Oferta jest przygotowywana indywidualnie przez naszego doradcę ds. sprzedaży.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ZE SPRZEDAWCĄ

 

Co zyskujesz dzięki dedykowanej ofercie?

1. Specjalna oferta rabatowa dla Twojej grupy zawodowej

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wybranych grup zawodowych dostępną w obu naszych salonach pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania. Odwiedź nas i dowiedz się jakie specjalne warunki Ci przysługują!

2. Tania eksploatacja

Modele Opla wyróżnia niskie zużycie paliwa i obniżona emisja spalin, co w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami obsługi serwisowej przekłada się na niższe całkowite koszty użytkowania. Wszystkie nasze modele spełniają najnowsze normy emisji spalin!

3. Opel FlexCare

Nasze samochody należą do ponadprzeciętnie trwałych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje Opli w rankingach niezawodności niemieckich instytutów badawczych. Jednak dla pełnego komfortu użytkownika, mogą być objęte gwarancją sprzedawcy i Ochroną Pogwarancyjną wraz z usługami całodobowego Opel Assistance, aż przez 5 lat eksploatacji.

4. Dedykowany sprzedawca

Przez całą drogę zakupu poprowadzi Cię nasz dedykowany sprzedawca, który pomoże skonfigurować Twojego wymarzonego Opla, stworzy dla Ciebie indywidualną ofertę i będzie odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

Do góry