loading

Właśnie kupiłeś nowego Opla w naszym salonie w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach? Świetnie się składa! Przeczytaj zasady naszego konkursu i wygraj pełny bak paliwa w swoim nowym samochodzie.

Co zrobić aby wygrać?

1. Wykonaj samodzielnie zdjęcie swojego nowego Opla kupionego w salonach Kanclerz.

2. Dodaj zdjęcie publicznie na swój prywatny profil na Facebook'u lub Instagramie. Możesz uzupełnić je o ciekawy opis. Nie bieży pod uwagę zdjęć dodawanych na naszej stronie lub grupie.

3. Oznacz Salony Kanclerz na lub pod zdjęciem, tak abyśmy mogli je zobaczyć:

Facebook: https://www.facebook.com/SalonyKanclerz/

Instgram: https://www.instagram.com/opelkanclerz/

Pamiętaj! Zdjęcie musisz dodać maksymalnie 3 miesiące od daty zakupu samochodu.

 

Nagroda

Raz w kwartale wybierzemy jedną osobę, której zatankujemy samochód ze zdjęcia do pełna! Wyniki będziemy ogłaszać  na naszej stronie na Facebook'u i profilu na Instagramie. O wygranej poinformujemy również właściciela zdjęcia w komentarzu pod zgłoszeniem.

 

Jak oznaczyć naszą stronę?

Bardzo ważne jest, aby poprawnie oznaczyć nasze profile pod swoimi zdjęciami, tak abyśmy mogli je zobaczyć. Jeśli oznaczenie będzie wykonane błędnie, nie będziemy w stanie zauważyć zgłoszenia.

- na Facebook'u

Na portalu Facebook możemy wykonać to na dwa sposoby.

1. Uzupełniając opis dodajemy @ i zaraz po niej wpisujemy nazwę naszego profilu:

@Salony Kanclerz

Wybieramy nasz profil z listy, która się pojawi i udostępniamy. Upewnijmy się, że nazwa podświetli się na niebieski i będzie można w nią kliknąć. W przeciwnym wypadku, nie będziemy w stanie zobaczyć oznaczenia i wziąć zgłoszenia pod uwagę.

2. Podczas dodawania zdjęcia możemy wybrać opcję "Zamelduj się". Również wpisujesz "Salony Kanclerz" i wybierasz nasz profil. UWAGA: Nazwa może wyświetlać się jako "Kanclerz" - sprawdź wyświetlający się adres ul. Obrońców Westerplatte 26.

- na Instagramie

Aby oznaczyć nas na Instagramie najlepiej najpierw dodać nasz profil do obserwowanych na swoim koncie. W tym celu w wyszukiwaniu wpisujemy "opelkanclerz", przechodzimy na nasz profil i klikamy "Obserwuj". Następnie dodajemy zdjęcie, nakładamy filtry i uzupełniamy opis oraz #.

1. Nasz profil można oznaczyć w treści posta wpisując @ i nazwę naszego profilu czyli:

@opelkanclerz

Z propozycji, które się pojawią wybrać właściwą opcję.

2. Lub wybrać poniżej "Oznacz znajomych", kliknąć w dowolne miejsce na zdjęciu i również wpisać "opelkanclerz", wybrać nasz profil z listy i zatwierdzić haczykiem na górze po prawej stronie.

 

 

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: marketing@kanclerz.com.pl

Do góry