loading

Wiemy jak ważnym narzędziem jest samochód użytkowy w każdej firmie, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie proponując kompleksowe rozwiązania w zakresie zakupu, finansowania i serwisu samochodów dostawczych Opel.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie oraz współpracy z kilkunastoma lokalnymi firmami zabudowującymi posiadamy samochody do zadań specjalnych, przystosowane do przewozu różnego typu towarów w odpowiednich do tego warunkach.

Zawsze szukamy rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem samochodów użytkowych w Państwa firmie, dlatego opracowaliśmy specjalny model współpracy z naszymi klientami polegający na opiece dedykowanego konsultanta dla Państwa firmy, który przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania.

Wiele firm, które w szczególny sposób traktują kompleksowość obsługi floty samochodów użytkowych nawiązuje współpracę z naszym punktem dealerskim. Do grona tych firm serdecznie zapraszam, proponując jednocześnie owocną współpracę.

 

Napisz do nas

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry