loading

WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW

Skorzystaj z profesjonalnej usługi wymiany oleju dedykowanej dla samochodów ze skrzyniami automatycznymi w Salonach Kanclerz. Usługa dotyczy pojazdów marek: Opel, Citroen i Peugeot. O szczegóły dopytaj doradcę serwisowego.

Usługa zawiera kompleksową wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów z płukaniem układu.

Cena: 1800 zł brutto

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

Czy olej w automatycznej skrzyni biegów trzeba wymieniać?

Główny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów ma sposób operowania biegami oraz właśnie olej. Jego zużycie przebiega znacznie szybciej niż w klasycznej skrzyni manualnej, dlateg jego wymiana jest niezbędna oraz zdecydowanie częstsza. Stary olej w automatycznej skrzyni biegów może powodować znaczne szybsze zużywanie się elementów lub całkowitą odmowe ich posłuszeństwa.

Kiedy należy wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów?

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów jest zależna od marki i modelu samochodu. Przyjmuje się jednak, że pierwsza wymiana powinna odbyć się nie później niż między 60-120 tys. km, a kolejne już co 40- 100 tys. km.

  • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Opel

Producent nie wskazuje konkretnie określonego hamonogramu wymian oleju w automatycznej skrzyni biegów w Oplu, dlatego należy przyjąć, że pierwsza wymiana powinna zostać wykonana między 60, a 120 tys. km. O szczegóły dopytaj swojego doradcę serwisowego.

  • Wymiana oleju w automatyczenj skrzyni biegów Peugeot

Producent zaleca jedynie okresową wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów w Peugeot, jednak serwisy samochodowe zgodnie polecają wykonać pierwszą wymianę już nawet po przejechaniu 30 tys. km. O szczegóły dopytaj naszego doradcę serwisowego.

  • Wtmiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Citroen

Producent zaleca wykonanie wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów w Citroenie nie rzadziej niż co 2 lata lub po przejechaniu pierwszych 30 - 60 tys. km.

 

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry