loading

DBAMY O TWOJĄ MOBILNOŚĆ TAK SAMO JAK O TWOJE ZDROWIE.

Oferta wymiany oleju.

Zadbaj o silnik swojego Opla.

Samochód po długim postoju wymaga szczególnej uwagi. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na wymianę OLEJU OPEL DEXOS wraz FILTREM za 299 zł brutto*, aby zapewnić Ci spokojny powrót do mobilności. Pamiętaj! Regularna wymiana oleju silnikowego jest bardzo istotna dla optymalnej i właściwej pracy jednostki napędowej. W ten sposób, przedłużysz życie silnika oraz zapewnisz sobie wyższy komfort jazdy.

Mając na uwadze aktualne potrzeby i bezpieczeństwo naszych Klientów, po każdej przeprowadzonej usłudze gwarantujemy ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną samochodu, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi!

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Nasze zespoły serwisowe stosują restrykcyjne metody pracy rekomendowane przez pracowników służby zdrowia. Korzystają z produktów wybranych przez naszych ekspertów medycznych i technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa.

*Podana cena jest ceną rekomendowaną oraz zawiera podatek VAT. Promocja dotyczy samochodów osobowych marki Opel i obowiązuje od 20.05 do 30.06.2020 lub do wyczerpania danego produktu.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
promo 
Do góry