loading

DBAMY O TWOJĄ MOBILNOŚĆ TAK SAMO JAK O TWOJE ZDROWIE.

Oferta wymiany akumulatora.

Zadbaj o energię dla swojego Opla.

Akumulator jest źródłem energii elektrycznej w samochodzie, zasilającym poszczególne systemy i układy, w tym rozrusznik silnika. Codzienna jazda utrzymuje akumulator w formie, a dłuższe postoje mu nie służą. W czasie pandemii spędzasz czas głównie w swoim domu, bo tak jest bezpieczniej, a Twój Opel – w swoim, czyli w garażu. Zanim powrócisz do standardowego użytkowania swojego Opla, warto sprawdzić stan akumulatora, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na akumulator wraz z wymianą w cenie.

Mając na uwadze aktualne potrzeby i bezpieczeństwo naszych Klientów, po każdej przeprowadzonej usłudze gwarantujemy ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną samochodu, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi!

SPRAWDŹ OFERTĘ UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Nasze zespoły serwisowe stosują restrykcyjne metody pracy rekomendowane przez pracowników służby zdrowia. Korzystają z produktów wybranych przez naszych ekspertów medycznych i technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa.

Oferta dotyczy wybranych modeli i obowiązuje od 20.05 do 30.06

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
promo 
Do góry