loading

O FIRMIE

Salon Opla w Rudzie ŚląskiejPonieważ zawsze staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów w roku 2004 przebudowaliśmy nasz salon Opel w Rudzie Śląskiej by zapewnić Państwu jeszcze lepsze warunki zakupu i serwisowania u nas swoich samochodów.

Jako Autoryzowany Dealer marki Opel polecamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Opel, ale również zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Autoryzowanym Serwisie Opel.

W naszych salonach zapewnimy możliwość skorzystania przy zakupie nowego samochodu marki Opel z usług finansowych tj. kredytu, leasingu jak również wynajmu krótko i długoterminowego. Można u nas ubezpieczyć samochód na zasadach ogólnych jak również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych AC, OC, NW.

Salon Opla w GliwicachW rozliczeniu z Dealerem marki Opel można pozostawić swój używany samochód w prowadzonych przy salonach Komisach.

Prowadzimy sprzedaż akcesoriów związanych z samochodami Opel i Chevrolet oraz własną Blacharnię-Lakiernię jak również Stację Kontroli Pojazdów, gdzie dokonujemy przeglądów rejestracyjnych samochodów wszystkich marek.

Salony Kanclerz na Śląsku

Już od 1997 roku związani jesteśmy ze śląskim rynkiem motoryzacyjnym. Nasza siedziba główna w Rudzie Śląskiej obsługuje nie tylko rudzian, ale również mieszkańców okolicznych miast, m.in. Bytomia i Świętochłowic. Salon w Przyszowicach zaprasza jadących z Gliwic, Zabrza, Toszka, Pyskowic, Sośnicowic czy Knurowa. Z każdej miejscowości powiatu gliwickiego dojazd do Salonów Kanclerz jest wygodny i szybki.

Dlaczego warto do nas przyjechać?

  • Oferujemy najlepsze w okolicy rabaty na nowe samochody, a także na części i akcesoria do nich,
  • Posiadamy kilkanaście modeli Opla dostępnych od ręki, możesz je obejrzeć na żywo i od razu wyjechać nimi z naszego salonu,
  • Przy obydwu salonach znajduje się wspomniane wcześniej ASO Opel, z profesjonalną, wykwalifikowaną obsługą serwisową,
  • Jeśli szukasz pewnego i sprawdzonego samochodu używanego z salonu, zapraszamy do obejrzenia dostępnych modeli Opla oraz innych marek (VW, Citroen, Renault, Peugeot itp.)

Odwiedź Salony Kanclerz!

promo 
Do góry