loading

NOWA AMPERA-E

500 KM* NA JEDNYM ŁADOWANIU

Nowa Ampera-e to prawdziwa rewolucja elektrycznej mobilności:

  • Ponad 500 km* zasięgu na jednym ładowaniu
  • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,3 s

Obawy o zasięg auta elektrycznego przechodzą do przeszłości: zgodnie z pomiarem w cyklu NEDC Nowa Ampera może pokonać barierę 500 km na jednym ładowaniu. To bezkonkurencyjny wynik w swojej klasie.

Ampera-e Zasięg
Wartości uzyskane podczas ustandaryzowanych pomiarów w cyklu NEDC (New European Driving Cycle; ang. nowy europejski cykl jazdy). Zużycie energii w codziennej jeździe może się różnić w zależności od rozmaitych czynników. Dowiedz się więcej o pomiarze.

WIZJONERSKIE INNOWACJE.

WIZJONERSKIE INNOWACJE.

Nowa Ampera-e to elektryczna rewolucja w codziennej mobilności. Innowacyjne rozwiązania bazujące na kamerach i czujnikach radarowych zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

  • Układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB): w trosce o bezpieczeństwo jazdy w mieście system automatycznie wykrywa pojazdy i pieszych i w razie potrzeby zatrzymuje auto, aby zapobiec zderzeniu lub potrąceniu.

  • Innowacyjna kamera cofania sprawia, że zarówno parkowanie jak i ruszanie są łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zapewnia lepszą widoczność dookoła samochodu również w martwych polach.

Do góry