loading

Własny samochód to wygoda i poczucie niezależności. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami wynikającymi z eksploatacji samochodu i zużycia niektórych części. Jeżeli chcemy, by nasz Opel był sprawny przez wiele lat, należy pamiętać o regularnym serwisowaniu samochodu. Aby mieć pewność, że samochód nie odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie, warto regularnie korzystać z usług autoryzowanych serwisów samochodowych marki Opel.

Promocje Opel w salonach Kanclerz

Promocje serwisowe Opel w Salonach Kanclerz

Salony Kanclerz posiadają specjalne programy i promocje serwisowe, które pozwolą zadbać o dobry stan Twojego Opla bez ponoszenia wysokich kosztów. W Autoryzowanych Serwisach marki Opel stawiamy na profesjonalizm oraz fachową wiedzę w zakresie obsługi serwisowej samochodu. Promocje serwisowe w salonach Opel obejmują sprawdzenie stanu technicznego auta, w tym:

  • poziom zużycia zawieszenia,
  • poziom zużycia elementów układu hamulcowego (klocków i tarcz hamulcowych),
  • kontrolę zużycia piór wycieraczek,
  • funkcjonowanie oświetlenia,
  • ocenę stanu ogumienia,
  • weryfikację poziomu i jakości płynów
  • weryfikacja stanu amortyzatorów,
  • sprawdzenie stanu naładowania za pomocą testera.

Atrakcyjne Promocje Serwisowe w salonach Opel Kanclerz

Wszystkie te elementy wpływają nie tylko na kondycję samochodu, ale również na bezpieczeństwo podczas podróży. Bez względu na to, czy jeździmy nowym, czy starym samochodem, to regularne serwisowanie jest najważniejszym czynnikiem utrzymania pojazdu w dobrej kondycji.

Każda najmniejsza usterka może mieć wpływ na funkcjonowanie całego układu, dlatego nie można ich bagatelizować. Warto również odwiedzić serwis za każdym razem, kiedy zauważymy jakąś nieprawidłowość w funkcjonowaniu samochodu. Może być ona pierwszym objawem poważniejszej awarii.

Pakiet promocji serwisowych w salonach Opel

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji serwisowej Opel! Wybierając Pakiet programów serwisowych Opel, zyskujesz możliwość korzystniejszych kosztów serwisu i napraw. Doskonałe wyposażenie naszego serwisu oraz fachowa wiedza naszego zespołu pozwalają nam wykonywać wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą liczyć także na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w zakresie szkód.

 

Do góry