loading

Opel Crossland po liftingu – premiera na początku 2021 roku

Po trzech latach od światowej premiery Opel Crossland przeszedł lifting, który całkowicie odmienił jego wygląd i dostosował go do nowej charakterystyki modeli Opla.

Kiedy premiera Opla Crosslanda po liftingu?

Przygotowania ciągle trwają! Już wkrótce można będzie składać zamówienia na Opla Crosslanda po liftingu, a pierwsze samochody pojawią się w Salonach Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach na początku 2021 r.

Co nowego w Oplu Crosslandzie po liftingu?

Przede wszystkim nowy Opel Crossland po liftingu został stylistycznie upodobniony do nowego Opla Mokki. Jego wygląd nawiązuje do nowej charakterystyki Opla „Opel Vistor”, która obejmuje cały przedni pas z grillem i reflektorami. Dodatkowo dla fanów tego modelu Opel stworzył usportowioną wersję Crosslanda. Opel Crossland GS Line+ będzie charakteryzował się sportową czerwono-czarną stylistyką i zwierał wiele ciekawych dodatków!

Opcjonalnie można również skorzystać z ergonomicznych foteli AGR z przodu i systemu IntelliGrip, który mimo napędu na dwa koła, sprawia, że SUV poradzi sobie na każdym podłożu. Więcej o systemie przeczytacie w naszym poście na blogu „Co to jest IntelliGrip?”.

Opel Crossland spełnia normy emisji spalin

Wszystkie jednostki benzynowe i wysokoprężne spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin Euro 6d. Dodatkowo PSA po pierwszy 6 miesiącach 2020 roku zajmuje pierwsze miejsce w realizacji celów CO2, które od 2020 roku są na nowym wyjątkowo wysokim poziomie. Co to oznacza? Najprościej mówiąc - nasze samochody są najzdrowsze dla naszego powietrza!

Opel Crossland po liftingu

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wyposażeniu i silnikach w nowym Oplu Crosslandzie po liftingu zapraszamy do zapoznania się z naszym postem na blogu „Nowy Opel Crossland po liftingu”, w którym prezentujemy go na zdjęciach i dokładnie opisujemy wszystkie zmiany!

Zobacz ofertę ASO Opel

Autor: Wiktoria Badura

Data publikacji: 21 października 2020r

Do góry