loading

Poznajcie zdobywcę prestiżowego tytułu

International Van of the Year 2019, najbardziej pożądanej nagrody w segmencie lekkich pojazdów użytkowych. Ta nagroda to nie przypadek, ponieważ nowy Opel Combo Cargo spełni wszystkie kryteria, nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ten niezawodny minivan ma wszystko to czego potrzebujesz – zaufaj nam!

Pojemność:

zacznij od największej zalety Combo Cargo – zdecydowanie jest to jego pojemność. Duża przestrzeń ładunkowa wynosząca 4,4 m3 zmieści nawet dwie europalety, które mogą ważyć łącznie nawet do 1000 kg! W dłuższej wersji nadwozia (4,75 m) zmieścimy towar o długości 3,44 m, z kolei w krótszej (4,4 m) nawet do 3,09 m. Dzięki składanemu siedzeniu pasażera oraz opcjonalnej otwieranej klapie w dachu samochód ten pomieści również długie przedmioty jak rury czy deski.

Łatwe pakowanie:

aby Combo Cargo było jeszcze bardziej niezawodne do dyspozycji użytkowników mamy przesuwne drzwi boczne oraz dwuskrzydłowe lub unoszone do góry drzwi z tyłu. Sporym udogodnieniem będzie również niski prób załadunkowy wynoszący 557 mm czy zaczepy umieszczone w podłodze, które ułatwią zamocowanie bagażu. Przegroda bagażowa może być też oddzielona od pasażerów.

Innowacyjność:

w Combo Cargo znajdujemy unikatowe rozwiązanie, którego nie znajdziemy u konkurencji. Jest to wskaźnik przeciążenia pojazdu, który poinformuje nas o tym białą diodą, kiedy samochód będzie zapakowany w 80% oraz pomarańczową ikoną i wykrzyknikiem, kiedy auto będzie przeciążone.

Wygoda i bezpieczeństwo:

Combo Cargo oferuje również szereg udogodnień dla kierowcy. Jak np. stała kamera cofania, która pozwala na 8” wyświetlaczu obserwować obszar od 4 do 30 metrów za pojazdem czy czujniki Flank Guard, dzięki którym zapobiegniemy otarciom i drobnym kolizjom – pomagają one omijać niezauważone przez kierowcę słupki czy barierki.

Udogodnienia:

8” ekran dotykowy na którym możemy wyświetlić interfejs naszego telefonu, indukcyjna ładowarka, podgrzewane fotele i kierownica czy Multimedia Navi Pro to tylko niektóre z ciekawych rozwiązań znajdujących się w komfortowym wnętrzu Combo Cargo.

Oprócz tego Combo Cargo oferuje również liczne systemy wspierające kierowcę, które znajdują się już w prawie każdym samochodzie marki Opel, są to m.in. system ostrzegania przed kolizją z funkcją wykrywania pieszych, adaptacyjny tempomat, system wykrywający znaki ograniczenia prędkości czy zmęczenia kierowcy.

Dzięki 3 wersją wyposażenia, 8 dostępnym kolorom oraz 4 rodzajom kół dopasujesz go idealnie do swoich potrzeb. Combo Cargo dostępne jest w 4 wersjach silnika: 1.2 Turbo 110KM, 1.5 Turbo Diesel 131KM, 1.6 Turbo Diesel 75KM oraz 16. Turbo Diesel 100KM. Innowacyjne jednostki napędowe zapewniają niskie spalanie i emisję CO2.

Dodatkowo możemy go wyposażyć w belki dachowe, które w szybki i wygodny sposób zwiększą przestrzeń bagażową, hak holowniczy, układ optymalizacji kontroli trakcji IntelliGrip czy ogrzewanie postojowe.

Więcej informacji na temat tego modelu

Skonfiguruj swój model i sprawdź cenę

A to wszystko już z rabatem do 24 000 zł

lub od 799 zł/ miesięcznie w Opel Drive Plan.

 

Dlaczego warto odwiedzić Salony Kanclerz w trakcie Dni Biznesu 11 – 28 lutego 2019r?

- nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania;

- możliwość odbycia bezpłatnej jazdy testowej;

- pyszna kawa i poczęstunek;

- prezent dla każdego gościa!

Sprawdź w ASO Opla

Autor: Wiktoria Badura

Data publikacji: 13 luty 2019

Do góry