loading

Wśród naszych modeli proponujemy tylko i wyłącznie te, które zapewniają wygodę użytkowania i komfort bezpiecznej jazdy. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

SKONTAKTJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM FLOTOWYM

Opel do firmy - idealny wybór

Opel Cambo Cargo - samochód dla firmy

Opel Cambo Cargo dla firmy to dobry wybór, dla kogoś kto szuka wszechstronnego minivana. Cechą, którą wyróżnia się na tle innych jest jego elastyczność w przewozie osób i ładunków. Proponujemy dokonanie wyboru w wyborze nadwozia - wersję standardową, bądź wydłużoną XL. Wyróżnia go także 5-cio lub 6-cio biegowa manualna skrzynia biegów,  a także zaawansowana 8-stopniowa przekładnia automatyczna. Atutem jest także układ optymalizacji kontroli trakcji intergrip. Zapoznaj się z naszym cennikiem Opel Combo Cargo.

Zobacz test Opla Combo Cargo

Polecamy także cennik Opel Movano Kombi

Model ten jest zaprojektowany w profesjonalny sposób dla przewożenia pasażerów. Swoim wyposażeniem zapewnia idealne warunki do podróży bliskich i dalekich. Jest to samochód zaprojektowany z myślą o firmach, ponieważ nadane są mu cechy wieloletniej i niezawodnej eksploatacji. Charakterystycznymi cechami, które nadają mu wiele funkcjonalności i tego, co najbardziej potrzebne są przeróżne schowki, np. schowek flextray, który jest o pojemności 10,5 litra oraz jest on w formie szuflady. Zaskakującym udogodnieniem jest stolik, który powstaje po rozłożeniu lewego oparcia podwójnego fotela. Model Opla dla firm Movano Kombi występuje w wersji 5/6/8 lub nawet 9-osobowej. Zapewnia duży bagażnik, a także komfort miejsca dla swoich pasażerów.

Opla Combo Cargo idealny dla firmy

Modelem skonstruowanym idealnie na miarę twojego biznesu jest Opel Movano Furgon

To niezawodny współpracownik twojej firmy. Oferuje przede wszystkim przestronną kabinę kierowcy, a także jest dostępny w szerokiej gamie wersji. Wybierz swój ulubiony! Posiada on światła LED przez co jest jeszcze bardziej widoczny na drodze, co oznacza większe bezpieczeństwo jazdy. Ogromnym plusem tego modelu jest niski koszt jego użytkowania. Ten model Opla to majstersztyk w przestrzeni stolik i schowków. Daje on możliwość utworzenia stolika z oparcia fotela, a także wysuwany stolik, który tworzy przestrzeń mini biura w każdym momencie. Dla wygody jazdy, poza standardowymi kieszeniami w drzwiach i schowkiem flextray, oferuje specjalne uchwyty na napoje. Ma wbudowaną 7-calową kamerę cofania. Zapoznaj się z jego cennikiem.

Zobacz test Opla Movano w wersji Furgon

Szukasz samochodu, który ułatwi pracę twojej firmy?

Opel Vivaro to idealny wybór dla firmy. Samochód ten to przede wszystkim komfortowe i praktyczne rozwiązania. Jest elastycznym i sprawnym modelem, który umożliwia przemieszczanie się po mieście bez najmniejszego wysiłku. Dla komfortu jazdy jego kabina została wyposażona w dodatkowe wyciszenia. Występuje on w czterech wersjach nadwozia. Posiada on wysoko rozwinięty system multimedialny z panelem dotykowym oraz kamerę cofania 180 stopni.

Zapoznaj się z Opel cennik na naszej stronie internetowej.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz ofertę Opla dla Firm

Do góry