loading

Z dniem 13 stycznia Robert Waligóra obejmuje stanowisko dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Citroën, DS, Opel i Peugeot.

Robert Waligóra jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz duńskiej Aarhus School of Business. Swoją karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął w 2005 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. piastując różne stanowiska kierownicze związane ze sprzedażą, marketingiem oraz zarządzaniem w przedstawicielstwach koncernów motoryzacyjnych, takich jak Mercedes-Benz, Nissan oraz Infiniti. Od stycznia 2018 roku, jako dyrektor zarządzający, kierował grupą dealerską Bawaria Motors.

Tomasz Chodkiewicz, dotychczasowy dyrektor sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Citroën, DS, Opel i Peugeot, dalszą karierę będzie kontynuował poza strukturami Groupe PSA w Polsce.

„Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza Robert Waligóra. Jestem przekonany, że jego szerokie doświadczenie w zarządzaniu zarówno po stronie importera, jak i dystrybutora pozwoli na dalszy rozwój i pełne wykorzystanie potencjału sprzedaży flotowej Groupe PSA w Polsce.” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce. „Jednocześnie chciałbym podziękować Tomaszowi Chodkiewiczowi za jego zaangażowanie i wieloletnią pracę na rzecz rozwoju Groupe PSA oraz wchodzących w jej skład marek. Życzę Tomaszowi wielu sukcesów w jego dalszej karierze zawodowej.”

Do góry